    Abracon LLC AWSCR-32.00MTD-T
    型号:
    AWSCR-32.00MTD-T
    品牌:
    Abracon LLC
    分类:
    谐振器
    封装:
    3-SMD, Non-Standard
    规格书:
    双灏业商城AWSCR-32.00MTD-T.pdf
    描述:
    CERAMIC RES 32.0000MHZ 5PF SMD
    产品介绍
    AWSCR-32.00MTD-T 产品详情
    品牌:
    Abracon LLC
    系列:
    AWSCR-MTD
    封装/外壳:
    3-SMD, Non-Standard
    包装:
    Tape & Reel (TR)
    产品状态:
    Active
    类型:
    Ceramic
    频率:
    32 MHz
    频率稳定性:
    ±0.5%
    频率公差:
    ±0.3%
    特性:
    Built in Capacitor
    电容:
    5 pF
    阻抗:
    40 Ohms
    工作温度:
    -25°C ~ 85°C
    安装类型:
    Surface Mount
    尺寸 / 尺寸:
    0.185" L x 0.161" W (4.70mm x 4.10mm)