    Amphenol Custom Cable Q-2V05C00050.5M
    型号:
    Q-2V05C00050.5M
    规格书:
    双灏业商城Q-2V05C00050.5M.pdf
    描述:
    COAX CBL SMA TO FAKRA III
    产品介绍
    Q-2V05C00050.5M 产品详情
    样式:
    SMA to Fakra III
    第二连接器:
    Fakra III (Gen 3.0) Jack, Right Angle
    长度:
    19.69" (500.00mm)
    电缆类型:
    RG-316
    电缆阻抗:
    50 Ohms
    连接器阻抗:
    50 Ohms
    总阻抗:
    50 Ohms
    最大频率:
    3 GHz