    Amphenol Custom Cable Q-2W01U0005003M
    型号:
    Q-2W01U0005003M
    规格书:
    双灏业商城Q-2W01U0005003M.pdf
    描述:
    COAX CBL SMA TO N-TYPE
    产品介绍
    Q-2W01U0005003M 产品详情
    样式:
    SMA to N-Type
    第二连接器:
    N-Type Jack
    长度:
    118.1" (3.0m) 9.8'
    电缆阻抗:
    50 Ohms
    连接器阻抗:
    50 Ohms
    总阻抗:
    50 Ohms
    最大频率:
    3 GHz