    Amphenol Custom Cable Q-340420005003I
    型号:
    Q-340420005003I
    规格书:
    双灏业商城Q-340420005003I.pdf
    描述:
    COAX CBL SMA TO SMP
    产品介绍
    Q-340420005003I 产品详情
    样式:
    SMA to SMP
    第二连接器:
    SMP Plug, Right Angle
    长度:
    3.000" (76.20mm)
    电缆类型:
    RG-316
    电缆阻抗:
    50 Ohms
    连接器阻抗:
    50 Ohms
    总阻抗:
    50 Ohms
    最大频率:
    3 GHz