    Amphenol Custom Cable Q-3405G0005003I
    型号:
    Q-3405G0005003I
    规格书:
    双灏业商城Q-3405G0005003I.pdf
    描述:
    COAX CBL HD-BNC TO SMA
    产品介绍
    Q-3405G0005003I 产品详情
    样式:
    HD-BNC to SMA
    第一连接器:
    HD-BNC Plug, Right Angle
    长度:
    3.000" (76.20mm)
    电缆阻抗:
    50 Ohms
    连接器阻抗:
    50 Ohms
    总阻抗:
    50 Ohms
    最大频率:
    3 GHz