    Amphenol Custom Cable Q-3B0710005009I
    型号:
    Q-3B0710005009I
    规格书:
    双灏业商城Q-3B0710005009I.pdf
    描述:
    COAX CBL RP-SMA TO SMA
    产品介绍
    Q-3B0710005009I 产品详情
    样式:
    RP-SMA to SMA
    第一连接器:
    RP-SMA Jack
    长度:
    9.000" (228.60mm)
    电缆阻抗:
    50 Ohms
    连接器阻抗:
    50 Ohms
    总阻抗:
    50 Ohms
    最大频率:
    3 GHz