    Amphenol Custom Cable Q-3C03N000R018I
    型号:
    Q-3C03N000R018I
    规格书:
    双灏业商城Q-3C03N000R018I.pdf
    描述:
    COAX CBL SMA TO SMB
    产品介绍
    Q-3C03N000R018I 产品详情
    样式:
    SMA to SMB
    第二连接器:
    SMB Jack
    长度:
    18.00" (457.20mm)
    电缆阻抗:
    50 Ohms
    连接器阻抗:
    50 Ohms
    总阻抗:
    50 Ohms
    最大频率:
    3 GHz