    Amphenol Custom Cable Q-3F03Y000H060I
    型号:
    Q-3F03Y000H060I
    规格书:
    双灏业商城Q-3F03Y000H060I.pdf
    描述:
    COAX CBL SMA TO SMB
    产品介绍
    Q-3F03Y000H060I 产品详情
    样式:
    SMA to SMB
    第二连接器:
    SMB Plug
    长度:
    60.0" (1.5m) 5.0'
    电缆阻抗:
    50 Ohms
    连接器阻抗:
    50 Ohms
    总阻抗:
    50 Ohms
    最大频率:
    4 GHz