    Amphenol Custom Cable Q-6805E0005002M
    型号:
    Q-6805E0005002M
    规格书:
    双灏业商城Q-6805E0005002M.pdf
    描述:
    COAX CBL RP-SMA TO FAKRA III
    产品介绍
    Q-6805E0005002M 产品详情
    样式:
    RP-SMA to Fakra III
    第二连接器:
    Fakra I (Gen 1.0) Jack
    长度:
    78.7" (2.0m) 6.6'
    电缆阻抗:
    50 Ohms
    连接器阻抗:
    50 Ohms
    总阻抗:
    50 Ohms
    最大频率:
    3 GHz