    Amphenol Custom Cable Q-70066000M2.5M
    型号:
    Q-70066000M2.5M
    规格书:
    双灏业商城Q-70066000M2.5M.pdf
    描述:
    COAX CBL RP-SMA TO 1.0/2.3
    产品介绍
    Q-70066000M2.5M 产品详情
    样式:
    RP-SMA to 1.0/2.3
    第二连接器:
    1.0/2.3 Plug
    长度:
    98.4" (2.5m) 8.2'
    电缆阻抗:
    50 Ohms
    连接器阻抗:
    50 Ohms
    总阻抗:
    50 Ohms
    最大频率:
    2.5 GHz