    Amphenol Custom Cable Q-7101F0005006I
    型号:
    Q-7101F0005006I
    规格书:
    双灏业商城Q-7101F0005006I.pdf
    描述:
    COAX CBL RP-SMA TO MCX
    产品介绍
    Q-7101F0005006I 产品详情
    样式:
    RP-SMA to MCX
    第二连接器:
    MCX Plug
    长度:
    6.000" (152.40mm)
    电缆阻抗:
    50 Ohms
    连接器阻抗:
    50 Ohms
    总阻抗:
    50 Ohms
    最大频率:
    3 GHz