    Amphenol Custom Cable Q-7105G0005001M
    型号:
    Q-7105G0005001M
    规格书:
    双灏业商城Q-7105G0005001M.pdf
    描述:
    COAX CBL RP-SMA TO HD-BNC
    产品介绍
    Q-7105G0005001M 产品详情
    样式:
    RP-SMA to HD-BNC
    第二连接器:
    HD-BNC Plug, Right Angle
    长度:
    39.4" (1.0m) 3.3'
    电缆阻抗:
    50 Ohms
    连接器阻抗:
    50 Ohms
    总阻抗:
    50 Ohms
    最大频率:
    3 GHz