    Amphenol Piher Sensing Systems PT10LH01-301A2020
    型号:
    PT10LH01-301A2020
    规格书:
    双灏业商城PT10LH01-301A2020.pdf
    描述:
    TRIMMER 300OHM 0.15W PC PIN SIDE
    产品介绍
    PT10LH01-301A2020 产品详情
    电阻:
    300 Ohms
    功率(瓦特):
    0.15W
    容差:
    ±20%
    温度系数:
    ±300ppm/°C
    调整类型:
    Side Adjustment
    尺寸 / 尺寸:
    Round - 0.406" Dia x 0.476" H (10.30mm x 12.10mm)