    Amphenol Piher Sensing Systems PT10MV10-104A2020
    型号:
    PT10MV10-104A2020
    规格书:
    双灏业商城PT10MV10-104A2020.pdf
    描述:
    TRIMMER 100KOHM 0.15W PC PIN TOP
    产品介绍
    PT10MV10-104A2020 产品详情
    电阻:
    100 kOhms
    功率(瓦特):
    0.15W
    容差:
    ±20%
    尺寸 / 尺寸:
    Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm)