    Amphenol Piher Sensing Systems PT10MV10-201A2020-S
    型号:
    PT10MV10-201A2020-S
    规格书:
    双灏业商城PT10MV10-201A2020-S.pdf
    描述:
    TRIMMER 200 OHM 0.15W PC PIN TOP
    产品介绍
    电阻:
    200 Ohms
    功率(瓦特):
    0.15W
    容差:
    ±20%
    温度系数:
    ±300ppm/°C
    调整类型:
    Top Adjustment
    尺寸 / 尺寸:
    Round - 0.406" Dia (10.30mm)