    Assmann WSW Components A-TB500-OQ17CV
    型号:
    A-TB500-OQ17CV
    规格书:
    双灏业商城A-TB500-OQ17CV.pdf
    描述:
    TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM
    产品介绍
    A-TB500-OQ17CV 产品详情
    位置数量:
    17
    每层位置数:
    17
    间距:
    0.197" (5.00mm)
    电流 - UL:
    20 A
    电压 - UL:
    300 V
    工作温度:
    -40°C ~ 115°C