    Assmann WSW Components A-TB508-OQ10CV
    型号:
    A-TB508-OQ10CV
    规格书:
    双灏业商城A-TB508-OQ10CV.pdf
    描述:
    TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM
    产品介绍
    A-TB508-OQ10CV 产品详情
    位置数量:
    10
    每层位置数:
    10
    间距:
    0.200" (5.08mm)
    电流 - UL:
    20 A
    电压 - UL:
    300 V
    工作温度:
    -40°C ~ 115°C