    Bivar Inc. SF1-21.7-F7P54-4
    型号:
    SF1-21.7-F7P54-4
    规格书:
    双灏业商城SF1-21.7-F7P54-4.pdf
    描述:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 21.7" 7.00MM
    产品介绍
    SF1-21.7-F7P54-4 产品详情
    类型:
    Flexible 21.7" (551.18mm) - Fiber Optic
    透镜样式:
    Round with Flat Top
    透镜尺寸:
    7.00mm