    Bivar Inc. SF1-24.0-F4P54-5
    型号:
    SF1-24.0-F4P54-5
    规格书:
    双灏业商城SF1-24.0-F4P54-5.pdf
    描述:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 24" 4.19MM
    产品介绍
    SF1-24.0-F4P54-5 产品详情
    类型:
    Flexible 24" (609.6mm)
    透镜样式:
    Round with Domed Top
    透镜尺寸:
    4.19mm