    Bivar Inc. SF1-39.0-F7P-5
    型号:
    SF1-39.0-F7P-5
    规格书:
    双灏业商城SF1-39.0-F7P-5.pdf
    描述:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 39" 6.9MM
    产品介绍
    SF1-39.0-F7P-5 产品详情
    类型:
    Flexible 39" (990.6mm)
    透镜样式:
    Round with Domed Top
    透镜尺寸:
    6.9mm