    Bivar Inc. SF4-144.0-F5P-5
    型号:
    SF4-144.0-F5P-5
    品牌:
    Bivar Inc.
    分类:
    光导管
    封装:
    规格书:
    双灏业商城SF4-144.0-F5P-5.pdf
    描述:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 144" 5.10MM
    产品介绍
    SF4-144.0-F5P-5 产品详情
    品牌:
    Bivar Inc.
    系列:
    SF4
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    颜色:
    Clear
    配置:
    Single
    类型:
    Flexible 144" (3.658m) - Fiber Optic
    安装类型:
    Board/Panel Mount, Press Fit
    透镜样式:
    Round with Flat Top
    透镜尺寸:
    5.10mm