    Bivar Inc. SF4-24.0-R4FP-4
    型号:
    SF4-24.0-R4FP-4
    品牌:
    Bivar Inc.
    分类:
    光导管
    封装:
    规格书:
    双灏业商城SF4-24.0-R4FP-4.pdf
    描述:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 24" 4.20MM
    产品介绍
    SF4-24.0-R4FP-4 产品详情
    品牌:
    Bivar Inc.
    系列:
    SF4
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    颜色:
    Clear
    配置:
    Single
    类型:
    Flexible 24" (609.6mm) - Fiber Optic
    安装类型:
    Board/Panel Mount, Press Fit
    透镜样式:
    Round with Flat Top
    透镜尺寸:
    4.20mm