    Bivar Inc. SZ2-10.00-RB-F4PYW
    型号:
    SZ2-10.00-RB-F4PYW
    品牌:
    Bivar Inc.
    分类:
    光导管
    封装:
    规格书:
    双灏业商城SZ2-10.00-RB-F4PYW.pdf
    描述:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 4.20MM
    产品介绍
    品牌:
    Bivar Inc.
    系列:
    SZ2
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    颜色:
    Yellow
    配置:
    Single
    类型:
    Flexible 10" (254mm)
    安装类型:
    Board/Panel Mount, Press Fit
    透镜样式:
    Round with Domed Top
    透镜尺寸:
    4.20mm