    Bivar Inc. SZ4-10.00-OY-F5PRD54-9
    型号:
    SZ4-10.00-OY-F5PRD54-9
    品牌:
    Bivar Inc.
    分类:
    光导管
    封装:
    规格书:
    双灏业商城SZ4-10.00-OY-F5PRD54-9.pdf
    描述:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 5.08MM
    产品介绍
    品牌:
    Bivar Inc.
    系列:
    SZ4
    包装:
    Bag
    产品状态:
    Active
    颜色:
    Red
    配置:
    Single
    类型:
    Flexible 10" (254mm)
    安装类型:
    Board/Panel Mount, Press Fit
    透镜样式:
    Round with Domed Top
    透镜尺寸:
    5.08mm