    Bivar Inc. SZR4-10.00-F5PRD
    型号:
    SZR4-10.00-F5PRD
    品牌:
    Bivar Inc.
    分类:
    光导管
    封装:
    规格书:
    双灏业商城SZR4-10.00-F5PRD.pdf
    描述:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 5.08MM
    产品介绍
    SZR4-10.00-F5PRD 产品详情
    品牌:
    Bivar Inc.
    系列:
    SZR4
    包装:
    Bag
    产品状态:
    Active
    颜色:
    Red
    配置:
    Single
    类型:
    Flexible 10" (254mm)
    安装类型:
    Board/Panel Mount, Press Fit
    透镜样式:
    Round with Domed Top
    透镜尺寸:
    5.08mm