    Bourns Inc. 3057L-1-101
    型号:
    3057L-1-101
    规格书:
    双灏业商城3057L-1-101.pdf
    描述:
    TRIMMER 100 OHM 1W WIRE LEADS
    产品介绍
    3057L-1-101 产品详情
    系列:
    Trimpot® 3057 - Sealed
    包装:
    Bulk
    电阻:
    100 Ohms
    功率(瓦特):
    1W
    容差:
    ±5%
    温度系数:
    ±50ppm/°C
    电阻材料:
    Wirewound
    端接样式:
    Wire Leads
    尺寸 / 尺寸:
    Rectangular - 0.315" x 0.190" Face (8.00mm x 4.83mm)