    Bourns Inc. 3214J-1-105E
    型号:
    3214J-1-105E
    规格书:
    双灏业商城3214J-1-105E.pdf
    描述:
    TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD SIDE
    产品介绍
    3214J-1-105E 产品详情
    电阻:
    1 MOhms
    功率(瓦特):
    0.25W, 1/4W
    容差:
    ±10%
    温度系数:
    ±100ppm/°C
    调整类型:
    Side Adjustment
    端接样式:
    J Lead
    尺寸 / 尺寸:
    Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm)