    Bourns Inc. 3214W-2-501E
    型号:
    3214W-2-501E
    规格书:
    双灏业商城3214W-2-501E.pdf
    描述:
    TRIMMER 500 OHM 0.25W J LEAD TOP
    产品介绍
    3214W-2-501E 产品详情
    电阻:
    500 Ohms
    功率(瓦特):
    0.25W, 1/4W
    容差:
    ±10%
    温度系数:
    ±100ppm/°C
    尺寸 / 尺寸:
    Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm)