    Bourns Inc. 3299Y-1-100
    型号:
    3299Y-1-100
    规格书:
    双灏业商城3299Y-1-100.pdf
    描述:
    TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
    产品介绍
    3299Y-1-100 产品详情
    系列:
    Trimpot® 3299 - Sealed
    电阻:
    10 Ohms
    功率(瓦特):
    0.5W, 1/2W
    容差:
    ±10%
    温度系数:
    ±100ppm/°C
    调整类型:
    Top Adjustment
    尺寸 / 尺寸:
    Rectangular - 0.375" x 0.240" Face (9.53mm x 6.10mm)