    Bourns Inc. 3352H-1-201
    型号:
    3352H-1-201
    规格书:
    双灏业商城3352H-1-201.pdf
    描述:
    THUMBWHEEL POT 200 OHM 0.5W SIDE
    产品介绍
    3352H-1-201 产品详情
    电阻:
    200 Ohms
    功率(瓦特):
    0.5W, 1/2W
    容差:
    ±20%
    尺寸 / 尺寸:
    Round - 0.350" Dia x 0.350" H (8.89mm x 8.89mm)