    Bourns Inc. 3352P-1-503
    型号:
    3352P-1-503
    规格书:
    双灏业商城3352P-1-503.pdf
    描述:
    THUMBWHEEL POT 50K OHM 0.5W TOP
    产品介绍
    3352P-1-503 产品详情
    电阻:
    50 kOhms
    功率(瓦特):
    0.5W, 1/2W
    容差:
    ±20%
    尺寸 / 尺寸:
    Round - 0.350" Dia x 0.210" H (8.89mm x 5.33mm)