    Bourns Inc. 3362U-1-101
    型号:
    3362U-1-101
    规格书:
    双灏业商城3362U-1-101.pdf
    描述:
    TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
    产品介绍
    3362U-1-101 产品详情
    包装:
    Tube
    电阻:
    100 Ohms
    功率(瓦特):
    0.5W, 1/2W
    容差:
    ±10%
    温度系数:
    ±100ppm/°C
    尺寸 / 尺寸:
    Rectangular - 0.275" x 0.260" Face (6.99mm x 6.60mm)