    Bourns Inc. 3364X-1-101E
    型号:
    3364X-1-101E
    规格书:
    双灏业商城3364X-1-101E.pdf
    描述:
    TRIMMER 100 OHM 0.2W J LEAD TOP
    产品介绍
    3364X-1-101E 产品详情
    系列:
    Trimpot® 3364 - Open Frame
    包装:
    Tape & Reel (TR)
    产品状态:
    Obsolete
    电阻:
    100 Ohms
    功率(瓦特):
    0.2W, 1/5W
    容差:
    ±25%
    温度系数:
    ±250ppm/°C
    调整类型:
    Top Adjustment
    安装类型:
    Surface Mount
    端接样式:
    J Lead
    尺寸 / 尺寸:
    Rectangular - 0.177" x 0.150" Face (4.50mm x 3.80mm)