    Bourns Inc. 3386H-DF6-203
    型号:
    3386H-DF6-203
    规格书:
    双灏业商城3386H-DF6-203.pdf
    描述:
    TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
    产品介绍
    3386H-DF6-203 产品详情
    电阻:
    20 kOhms
    功率(瓦特):
    0.5W, 1/2W
    容差:
    ±10%
    温度系数:
    ±100ppm/°C
    尺寸 / 尺寸:
    Square - 0.375" x 0.375" Face (9.53mm x 9.53mm)