    Bourns Inc. 3386P-1-105TLF
    型号:
    3386P-1-105TLF
    规格书:
    双灏业商城3386P-1-105TLF.pdf
    描述:
    TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
    产品介绍
    3386P-1-105TLF 产品详情
    电阻:
    1 MOhms
    功率(瓦特):
    0.5W, 1/2W
    容差:
    ±10%
    温度系数:
    ±100ppm/°C
    调整类型:
    Top Finger Adjustment
    尺寸 / 尺寸:
    Square - 0.375" x 0.375" Face (9.53mm x 9.53mm)