    Brady Corporation PSPT-375-175-WT
    型号:
    PSPT-375-175-WT
    品牌:
    Brady Corporation
    分类:
    标签、标记
    封装:
    规格书:
    双灏业商城PSPT-375-175-WT.pdf
    描述:
    WIRE MARK SLV 12~6 AWG 1=100PCS
    产品介绍
    PSPT-375-175-WT 产品详情
    品牌:
    Brady Corporation
    系列:
    PermaSleeve®
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Obsolete
    标签类型:
    Heat Shrinkable
    标签尺寸:
    1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)