    CUI Inc. SMI12-5-KW-MUB
    型号:
    SMI12-5-KW-MUB
    规格书:
    双灏业商城SMI12-5-KW-MUB.pdf
    描述:
    AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
    产品介绍
    SMI12-5-KW-MUB 产品详情
    系列:
    SMI12 (12W)
    形式:
    Wall Mount (Class II)
    输入类型:
    Multi-Blade (Sold Separately)
    电压 - 输入:
    90 ~ 264 VAC
    电压 - 输出:
    5V
    电流 - 输出(最大值):
    2A
    功率(瓦特):
    10 W
    空载功耗:
    750mW (Max)
    工作温度:
    -10°C ~ 40°C
    输出连接器:
    USB Micro
    电线长度:
    59" (1.50m)
    输入连接器:
    Multi-Blade (Sold Separately)
    特性:
    尺寸 / 尺寸:
    2.72" L x 1.25" W x 1.87" H (69.0mm x 31.8mm x 47.5mm)