    CUI Inc. SMM12-15-4B-I38
    型号:
    SMM12-15-4B-I38
    规格书:
    双灏业商城SMM12-15-4B-I38.pdf
    描述:
    AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
    产品介绍
    SMM12-15-4B-I38 产品详情
    系列:
    SMM12-USB (12W)
    形式:
    Wall Mount (Class II)
    输入类型:
    Multi-Blade (Included)
    电压 - 输入:
    90 ~ 264 VAC
    电压 - 输出:
    15V
    电流 - 输出(最大值):
    800mA
    功率(瓦特):
    12 W
    空载功耗:
    100mW (Max)
    工作温度:
    0°C ~ 40°C
    输出连接器:
    USB A Receptacle
    电线长度:
    输入连接器:
    Multi-Blade (Included)
    特性:
    尺寸 / 尺寸:
    2.24" L x 1.54" W x 1.34" H (57.0mm x 39.0mm x 34.0mm)