    Essentra Components RKW-12-18-W
    型号:
    RKW-12-18-W
    规格书:
    双灏业商城RKW-12-18-W.pdf
    描述:
    HOOK&LOOP TIE WHITE 1.5'
    产品介绍
    RKW-12-18-W 产品详情
    长度:
    18.000" (457.20mm)
    宽度:
    0.750" (19.05mm)