    Essentra Components RKW-12-24-OR
    型号:
    RKW-12-24-OR
    规格书:
    双灏业商城RKW-12-24-OR.pdf
    描述:
    HOOK&LOOP TIE ORANGE 2'
    产品介绍
    RKW-12-24-OR 产品详情
    长度:
    24.000" (609.60mm)
    宽度:
    0.750" (19.05mm)