    Fairview Microwave SA4N25-30
    型号:
    SA4N25-30
    品牌:
    Fairview Microwave
    分类:
    衰减器
    封装:
    N-Type In-Line Module
    规格书:
    双灏业商城SA4N25-30.pdf
    描述:
    FXD ATTN PLUG-JACK TYPE N 1.2
    产品介绍
    SA4N25-30 产品详情
    品牌:
    Fairview Microwave
    封装/外壳:
    N-Type In-Line Module
    系列:
    包装:
    Bag
    产品状态:
    Active
    衰减值:
    30dB
    频率范围:
    0 Hz ~ 4 GHz
    功率(瓦特):
    25W
    阻抗:
    50 Ohms