    GCT 10-21-A-0076-C-4-08-4-T
    型号:
    10-21-A-0076-C-4-08-4-T
    规格书:
    双灏业商城10-21-A-0076-C-4-08-4-T.pdf
    描述:
    1MM PITCH FFC, 21 CONTACTS, A TY
    产品介绍
    导体数量:
    21
    间距:
    0.039" (1.00mm)
    长度:
    2.992" (76.00mm)
    长度 - 暴露端:
    0.157" (4.00mm)