    Grayhill Inc. 70G-OAC24A
    型号:
    70G-OAC24A
    品牌:
    Grayhill Inc.
    分类:
    I/O 继电器模块
    封装:
    规格书:
    双灏业商城70G-OAC24A.pdf
    描述:
    AC OUTPUT MODULE 3.5A
    产品介绍
    70G-OAC24A 产品详情
    品牌:
    Grayhill Inc.
    系列:
    70
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    类型:
    AC Output Module
    颜色:
    Black
    样式:
    G5
    电压 - 输入:
    24VDC
    电流 - 输入:
    8 mA
    电压 - 输出:
    24 ~ 280VAC
    电流 - 输出:
    3.5A