    GREMCO GmbH FT175-1270 12,7/6,4 tr
    型号:
    FT175-1270 12,7/6,4 tr
    品牌:
    GREMCO GmbH
    分类:
    热缩管
    封装:
    规格书:
    双灏业商城FT175-1270 12,7/6,4 tr.pdf
    描述:
    2:1 SHRINKTUBE 1/2 CLR 60M
    产品介绍
    品牌:
    GREMCO GmbH
    系列:
    FT175
    包装:
    Tube
    产品状态:
    Discontinued
    类型:
    Tubing, Semi Rigid
    收缩比:
    2 to 1
    长度:
    196.8' (60.0m)
    内径 - 供应时:
    0.500" (12.70mm)
    内径 - 恢复后:
    0.252" (6.40mm)
    恢复壁厚:
    0.013" (0.33mm)
    材质:
    Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated
    特性:
    Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Flame Resistant, Fluid Resistant, Heat Resistant
    颜色:
    Transparent
    工作温度:
    -55°C ~ 135°C
    等级:
    认证:
    收缩温度:
    90°C
    储存/冷藏温度:
    73.4°F (23°C)