    Jensen Global Inc. JG14-1.5X-45
    型号:
    JG14-1.5X-45
    品牌:
    Jensen Global Inc.
    分类:
    喷嘴、喷头
    封装:
    规格书:
    双灏业商城JG14-1.5X-45.pdf
    描述:
    14G 1.5" IT SERIES TIP ID .069"
    产品介绍
    JG14-1.5X-45 产品详情
    品牌:
    Jensen Global Inc.
    系列:
    IT
    包装:
    Box
    产品状态:
    Active
    类型:
    Dispenser Needle, Tip
    尖头 - 类型:
    Angled 45°
    线规:
    14
    外径:
    0.083" (2.11mm)
    内径:
    0.069" (1.75mm)