    Jensen Global Inc. JG16-0.5HP
    型号:
    JG16-0.5HP
    规格书:
    双灏业商城JG16-0.5HP.pdf
    描述:
    16G 0.5" HP SERIES TIP ID .047"
    产品介绍
    JG16-0.5HP 产品详情
    系列:
    NT
    包装:
    Bag
    尖头 - 类型:
    Straight
    线规:
    16
    外径:
    0.065" (1.65mm)
    内径:
    0.047" (1.19mm)