    Jensen Global Inc. JG19-0.25HP
    型号:
    JG19-0.25HP
    规格书:
    双灏业商城JG19-0.25HP.pdf
    描述:
    19G 0.25" HP SERIES TIP ID .027"
    产品介绍
    JG19-0.25HP 产品详情
    系列:
    NT
    尖头 - 类型:
    Straight
    线规:
    19
    外径:
    0.041" (1.04mm)
    内径:
    0.028" (0.71mm)