    Jensen Global Inc. JG19-0.5-45
    型号:
    JG19-0.5-45
    规格书:
    双灏业商城JG19-0.5-45.pdf
    描述:
    19G 0.5" IT SERIES TIP ID .033"
    产品介绍
    JG19-0.5-45 产品详情
    系列:
    IT
    尖头 - 类型:
    Angled 45°
    线规:
    19
    外径:
    0.043" (1.09mm)
    内径:
    0.033" (0.84mm)