    Jensen Global Inc. JG20-1.5HP-90-ESD
    型号:
    JG20-1.5HP-90-ESD
    品牌:
    Jensen Global Inc.
    分类:
    喷嘴、喷头
    封装:
    规格书:
    双灏业商城JG20-1.5HP-90-ESD.pdf
    描述:
    20G 1.5" HP SERIES TIP ID .023"
    产品介绍
    JG20-1.5HP-90-ESD 产品详情
    品牌:
    Jensen Global Inc.
    系列:
    NT
    包装:
    Bag
    产品状态:
    Active
    类型:
    Dispenser Needle, Tip
    尖头 - 类型:
    Angled 90°
    线规:
    20
    外径:
    内径:
    0.023" (0.58mm)