    Jensen Global Inc. JG21-0.5-45
    型号:
    JG21-0.5-45
    规格书:
    双灏业商城JG21-0.5-45.pdf
    描述:
    21G 0.5" IT SERIES TIP ID .022"
    产品介绍
    JG21-0.5-45 产品详情
    系列:
    IT
    尖头 - 类型:
    Angled 45°
    线规:
    21
    外径:
    0.033" (0.84mm)
    内径:
    0.022" (0.56mm)